Chemia dla przemysłu

O firmie

Podstawowa działalność

Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe MARBOS istnieje od 1997 roku. Od początku podstawowym przedmiotem działalności naszej firmy jest obrót surowcami chemicznymi. Współpracujemy z krajowymi i zagranicznymi producentami surowców i odczynników chemicznych. Posiadamy również liczne, aktywne kontakty w firmach szeroko rozumianego sektora produkcji chemicznej.

Dzięki temu możemy zapewnić szeroki asortyment oraz skutecznie wyszukać dla naszych Klientów związki chemiczne, które nie znajdują się w aktualnej ofercie.

Naszym podstawowym zadaniem jest zapewnienie Klientom oszczędności:

  • czasu związanego z poszukiwaniem na rynku niezbędnych do produkcji surowców,
  • w kosztach produkcji - dostarczając surowce chemiczne w atrakcyjnych cenach.
 

Usługi dodatkowe

Mimo, że naszą uwagę koncentrujemy głównie na sprzedaży surowców chemicznych, równie dużą wagę przykładamy do świadczenia dodatkowych usług, które stanowią o wartości dodanej dla naszych partnerów.

Najważniejsze wśród nich, to:

  • dostosowanie wielkości opakowań do potrzeb,
  • racjonalizacja stanów magazynowych,
  • optymalizacja zamówień i stock management,
  • redukcja kosztów dzięki grupowaniu zamówień kilku Klientów.

Choć usługi tego typu mogą wydawać się domeną dużych przedsiębiorstw produkcyjnych i międzynarodowych koncernów, wśród naszych Klientów przeważają firmy średniej wielkości, zarówno polskie, jak też z kapitałem zagranicznym.

Indywidualne podejście oraz zaangażowanie, charakterystyczne dla firm rodzinnych, pozwala nam na nawiązywanie wieloletnich relacji, które elastycznie zmieniają się wraz z rozwojem naszych partnerów.